La'ziza

HOOKAH

Günlük hayatın stresinden uzaklaşın ve anı yaşayın. Yenilenen nargile menüsü ve konsepti ile Laziza Hookah Lounge, İstanbul Bebek ile denizin buluştuğu noktada konuklarına özel bir deneyim yaşatıyor. La’ziza Hookah Lounge sıcak atmosferiyle günün her saati iyi vakit geçirmek isteyen konuklarını ağırlıyor.

La'ziza

RESTORANT

Uluslararası mutfaklardan özenle hazırlanmış menüleri ile misafirlerine unutulmaz akşam yemeklerine ev sahipliği yapan La’ziza Lounge Restaurant, İstanbul Bebek merkezde hizmet vermektedir.

Evlilik yıl dönümü kutlaması, doğum günü partileri, özel davetler, baby shower ve romantik evlilik tekliflerine ev sahipliği yapan La’ziza Lounge Restaurant, konsepte özel dekorasyonları ile en özel anları  ölümsüz anılara dönüştürmektdir.

 

IMG_9547
IMG_9573

La'ziza

Hikayemiz

La’ziza Hookah Lounge, leziz atıştırmalıkların, sınırsız sıcak çay eşliğinde sunulduğu serpme kahvaltı ile gün boyu sizleri bekliyor. Özel tasarım konsepti ve VIP mekanıyla La’ziza Hookah Lounge hizmetinizde! Benzersiz nargile menüsü, leziz atıştırmalık ve kokteyler ile keyifli zaman geçireceksiniz.

laziza-white-line 100 x 24
2019 La’ziza Grup