01-happy-birthday-facts-cake

Doğum Günü Organizasyonu

En göz alıcı doğum günü partisini ister VIP odada isterseniz grup alanlarımızda rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatın!
La’ziza şeflerinin hazırladığı benzersiz tatlılar ve atıştırmalıklar ile doğun günü partinizi unutulmaz bir hale getirin. İster VIP odalarda isterseniz grup alanlarda 30 kişiye kadar kutlamalar ve partilerde benzersiz anı biriktirin.

event3-1-700x550

Vip Oda - Vip Room

Özel odanızda aileniz ve sevdiklerinizle nargile ve benzersiz lezzetler eşliğinde unutulmaz anlar yaşayın.

La’ziza Hookah Lounge 10 kişilik özel odasında sizlere yüksek kalite standartlarını, yaratıcı lezzetleri, özenli ve güleryüzlü servisi bir arada sunmaktadır. VIP odalarımızda sizlere ait televizyon ve oyun konsollarıyla eğlenceli vakit geçirirken ister yemek ister atıştırmalıklar ile hoş vakit geçirebilirsiniz.La’ziza, iş yemekleri ve her türlü etkinlik için Bebek’te önemli bir gereksinimini karşılıyor.

IMG_9209

Kahvaltı Zamanı!

Serpme kahvaltı ve eşsiz lezzetler ile güne harika başlayın.

Güne iyi bir başlangıç için önerimiz, sağlıklı ve lezzetli ürünlerle dolu bir kahvaltı. İstanbul Bebek’te şık atmosferinde sunulan birinci sınıf mutfak şaheserlerinin ve birbirinden lezzetli atıştırmalıkların keyfini, özenle seçilmiş organik ürünlerle hazırlanan serpme kahvaltı ve sınırsız çay ile yaşayın.

DAHA FAZLA ETKİNLİK BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

Yoğun iş temponuza lezzetli bir ara vermek için aradığınız her şeyin en iyisini burada bulabilirsiniz. Özel dekorasyonu ve geniş imkanlar sunan hizmet anlayışı ile La’ziza, sizin yerinize her şeyi düşünüyor. Rahat ulaşım imkanı sunan lokasyonuyla, kaliteli bir sunum gerçekleştirmek ve anı özel kılmak isteyen herkesin yanındayız.

laziza-white-line 100 x 24
2019 La’ziza Grup